www.uritac.com.tr ye ulaşmak için lütfen tıklayınızEKONOMİKTİR:
Uritac susuz pisuvarlarını kullandığınız zaman yılda ortalama 150 ton su tasarrufunuz olur. Hali hazırda kullandığınız klasik su ile çalışan pisuvarlarınızın yerine Uritac susuz pisuvarları kolayca takılabilir. Su, elektrik, bakım, onarım gibi masraflarınız olmaz ve çok ciddi maddi tasarruf yaparsınız. Yeni projelerde ise su tesisatı çektirmek zorunda kalmayacağınız için tasarrufunuz daha da büyük olur. Susuz pisuvar sistemine sahipseniz su ve elektrik tasarrufu dışında, su kaçıran vanaları veya sifon sistemlerini onarmak, sudaki kireçten ötürü tıkanmış boruları açtırmak, bozulan elektrikli veya manual sifonları tamir ettirmek gibi sıkıntılarınız da olmaz. Yapacağınız su tasarrufu sayesinde ortalama 6 ay gibi bir sürede Uritac susuz pisuvarın ilk satın alma maliyetini geri alırsınız.


HİJYENİK VE KOKUSUZDUR:
Susuz pisuvarların klasik su ile çalışan pisuvarlara göre 5 kat daha hijyenik olduğu kanıtlanmıştır. Uritac susuz pisuvarlarının kartuşları idrarı atık su borusuna aktardıktan sonra kilitlenerek borunun içinden hiçbir koku, bakteri, haşere veya sıvının dışarı çıkmasına izin vermez. Ayrıca pisuvarın yüzeyi de idrar ve bakteri tutmaz. Normalde idrar ancak su ile temasa geçerse koku yapar ve bakterilerin üremesi için elverişli bir ortam sağlar. Dolayısı ile susuz pisuvarlar eski sistem su ile çalışan pisuvarlara göre daha hijyenik ve hiç kokusuzdur.


ÇEVRECİDİR:
Susuz pisuvarlar hiç su kullanmaz. Suyun pisuvara iletimi sırasında harcanan enerji dolayısı ile oluşan karbondioksit salınımı da olmaz. Ayrıca elektrik tüketimi de yoktur. Başta su tasarrufu olmak üzere susuz pisuvar kullanarak çevreye yapılan katkı, büyük markaların kullandığı önemli bir PR mesajıdır. Sosyal sorumluluk adına verilen bu yönde mesajlar, marka için büyük bir sempati yaratarak tüm kamuoyunun takdirini toplamaktadır.

Susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları, susuz pisuvar ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye www.uritac.com.tr yi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

susuz pisuvar, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar, susuz pisuar fiyat, waterless urinal, wasserlose urinal, urinarios sin agua, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, su tasarrufu, fotoselli pisuvar, pisuvar süzgeci, pisuvar koku giderici, pisuvar ölçüleri, Susuz pisuvar nedir, Susuz pisuvar fiyatı, Susuz pisuar, çevreci ürün, yeşil ürün, yeşil bina, su tasarrufu, çevre, su, susuzluk, pisuvar, pisuar, pisuvar ara bölme, green environment.