www.uritac.com.tr ye ulaşmak için lütfen tıklayınızSusuz Pisuvar Kartuşu:
Susuz pisuvarlarda su yerine kartuş kullanılır. Uritac susuz pisuvar kartuşları, susuz pisuvarın kalbi olup kesinlikle koku yapmayı engeller ve %100 hijyeniktir. Sektördeki en uzun ömre sahip 20.000 kullanımda bir basitçe değiştirilen Uritac susuz pisuvar kartuşları kokuyu kesme özelliği dışında idrardaki tortuyu içinde hapsederek borulara iletmez. Uritac susuz pisuvar kartuşu Türkiye ve Almanya'da üretilmekte olup 34 ülkede kullanılmaktadır.


Susuz Pisuvar Çalışma Prensibi:
Susuz pisuvar; aynı klasik su ile çalışan pisuvarlar gibi genellikle seramikten yapılmış (plastik ve fiberglas modelleri de vardır) ama yüzey sırlaması biraz daha farklı olan, içinde su veya sifon sistemi yerine bir kartuş bulunan, elektrik, su bakım onarım gibi masrafları olmayan ve kartuş değişim zamanları geçirilmemek kaydı ile kesinlikle hiç koku yapmayan çevreci bir üründür.


Susuz Pisuvar Nasıl Çalışır ?
Susuz pisuvarlar ekonomik, hijyenik, kokusuz ve çevreci olmaları nedeni ile tüm dünyada gelişmiş ülkelerde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadırlar. Bilindiği gibi susuz pisuvarlar, içlerine takılan özel kartuşlar sayesinde çalışmaktadırlar. Susuz pisuvar sektöründe ilk önceleri jelli kartuşlar kullanılmıştır. Yoğunluğu düşük sıvının üste çıkması yüksek yoğunluklu sıvının da altta kalması prensibi ile çalışan bu kartuşlar halen daha piyasadadır. Jelli kartuşların bazı kullanım zorlukları vardır. Mesela temizliğinde ve takıp çıkarılmasında yaşanan zorluklar, ömrünün kısa olması ve en önemlisi üzerlerine yarım litreden fazla su döküldüğü zaman içindeki jelin taşarak kartuşun ömrünü tamamlaması ve bunun sonucunda da pis kokular veriyor olması gibi sıkıntılar dolayısı ile sonraları jelsiz kuru kartuşlar bulunmuş ve piyasaya sürülmüştür. Uritac marka kuru kartuşların kullanıldığı susuz pisuvarlar her ne şekilde temizlenir ise temizlensin, üzerlerine ne kadar sıvı dökülürse dökülsün hiçbir zaman hiçbir şartta işlevini kaybetmez ve kesinlikle sorun çıkarmaz, hiçbir şekilde kötü kokuların borulardan dışarı çıkmasına izin vermez. Uritac kartuşları Almanya ve Türkiye’de üretilmektedir. 20.000 kullanımda bir değiştirilmektedir. Dolayısı ile bu sektördeki en ekonomik sistemdir. Uritac kartuşları her marka ve çapta susuz pisuvar içine özel adaptörleri aracılığı ile monte edilebilir. Basit plastikten değil, tamamen özel kauçuk ve silikondan yapılan Uritac kartuşları kauçuğun ve silikonun esnekliği dolayısı ile her susuz pisuvara tam olarak oturur ve ayrıca silikon malzeme idrar sekmelerini de önler. Uritac kartuşlarını kullanan işletmelerin borularında tıkanma olmaz. Kapalı devre Uritac kartuşları içinde kireci, ürik asidi ve borularda tıkanmaya neden olabilicek tüm pislikleri hapseder.

Susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları, susuz pisuvar ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye www.uritac.com.tr yi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

susuz pisuvar, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar, susuz pisuar fiyat, waterless urinal, wasserlose urinal, urinarios sin agua, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, su tasarrufu, fotoselli pisuvar, pisuvar süzgeci, pisuvar koku giderici, pisuvar ölçüleri, Susuz pisuvar nedir, Susuz pisuvar fiyatı, Susuz pisuar, çevreci ürün, yeşil ürün, yeşil bina, su tasarrufu, çevre, su, susuzluk, pisuvar, pisuar, pisuvar ara bölme, green environment.